ÓBUDAI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA

1037 Budapest, Erdőalja út 5.  | OM034830  |  Tel.: 250-3269, 454-1463  |   titkarsag.II.rakoczif@ebtk.hu

DECEMBERI PÓTOLTÁS

Tisztelt Szülők!

December 8-án, szerdán 12.30 és 14.00 óra között az Óbudai Harrer Pál Általános Iskolában újra lehetőség nyílik a 12. életévüket betöltött tanulók koronavírus elleni pótoltására.

Az oltás bedásához szükség lesz a kitöltött és aláírt Hozzájáruló nyilatkozat helyszínen történő leadására.

Nyilatkozat PDF

Nyilatkozat Word

Második oltás esetén az első oltáskor kapott oltási igazolás is szükséges.

Fontos, hogy az oltásra érkezőknek maszkot kell viselniük.

Az oltásra jelentkezők létszámát le kell adnom, ezért kérem, hogy december 2-án reggel 7 óráig jelezzék oltási szándékukat a titkarsag.II.rakoczif@ebtk.hu címen a tanuló nevének és osztályának megadásával.

Üdvözlettel:

Nagy Árpád

EBÉDBEFIZETÉS

Decembertől megszűnik a készpénzes ebédbefizetési lehetőség, visszatér a tavalyi csekkes befizetés rendszere. A csekkek átvétele az igény jelzése után:

2021. december 8-án és

2021. december 15-én lehetséges.

DECEMBER 5-ÉN MIKULÁS A VIRÁGOS-NYEREGBEN

A 800 Ft-os mikulásjegyeket az iskola titkárságán is lehet vásárolni, ám lehetőleg a gyermekek hozzák a jegy árát, és vegyék át a jegyeket.

AZ ÓHEGY-HÍREK AKTUÁLIS LAPSZÁMA

ISKOLAI SZOCIÁLIS SEGÍTŐ

A 2018/2019-es tanévtől az óvodai és iskolai szociális segítő szolgáltatás is elérhető intézményünkben.

A szociális segítő  személyében változás történt. 2020. szeptember 1-jétől Czuhorka Zoltán látja el ezt a feladatot. Az érdeklődők a segítő elérhetőségéről az iskola titkárságán kaphatnak információt.

A DIÁKIGAZOLVÁNY IGÉNYLÉSÉNEK MENETE

Kerületi vagy Központi Okmányirodákban időpontot kell kérni fénykép elkészítésére az igazolványhoz. Vinni kell a lakcímkártyát, és a személyi igazolványt (akinek még nincs, annak a születési anyakönyvi kivonatát). Az Okmányirodától kap majd a tanuló egy úgynevezett NEK (Nemzeti Egységes Kártyarendszer) adatlapot.
RÉSZLETEK

Szentgyörgyi Péter - Nagy Tamás © 2021.

Frissítve: 2021.11.26.