ÓBUDAI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA

1037 Budapest, Erdőalja út 5.  | OM034830  |  Tel.: 250-3269, 454-1463  |   titkarsag.II.rakoczif@ebtk.hu

A TANÉV RENDJE

Megtalálható itt.

SULIBULI

Tervezett időpont: 2022. szeptember 23., péntek 14.00-18.30

ŐSZI TAKARÍTÁS

a hegyi utcákon szeptember 24-én, szombaton

Találkozó: az Óhegy Klubház udvarán (1037 Toronya utca 33.) 10 órakor. Nem lesz eső!

Környezetünk iránt elkötelezett hegylakókat (felnőtteket és gyerekeket egyaránt) kocsival visszük különböző kiindulópontokra, ahonnan előre meghatározott útvonalon gyűjtenek elhullott flakonokat, elszórt papírokat, majd érkeznek az Óhegy Klubházhoz. Hulladékgyűjtő zsák lesz, ha kesztyűt tudsz hozni magaddal, azt megköszönjük. A megfáradt gyűjtőket főtt virslivel várjuk a Klubház kertjében.

Minden, környezete iránt elkötelezett hegylakó társunkat szeretettel várjuk:

az Egyesület Vezetősége

JamSchool dobshow és hangszersimogató az Óhegy Klubházban szeptember 25-én

AZ ÓHEGY-HÍREK AKTUÁLIS LAPSZÁMA

A DIÉTÁS ÉTLAPOK ELÉRHETŐSÉGE

A belépéshez regisztráció szükséges, az iskolánk neve már pontosan szerepel: Óbudai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola.

ISKOLAI SZOCIÁLIS SEGÍTŐ

A 2018/2019-es tanévtől az óvodai és iskolai szociális segítő szolgáltatás is elérhető intézményünkben.

A szociális segítő  személyében újabb változás történt. 2022. január 24-től ismét Mesterházy Mónika látja el ezt a feladatot. Az érdeklődők a segítő elérhetőségéről az iskola titkárságán kaphatnak információt.

A DIÁKIGAZOLVÁNY IGÉNYLÉSÉNEK MENETE

Kerületi vagy Központi Okmányirodákban időpontot kell kérni fénykép elkészítésére az igazolványhoz. Vinni kell a lakcímkártyát, és a személyi igazolványt (akinek még nincs, annak a születési anyakönyvi kivonatát). Az Okmányirodától kap majd a tanuló egy úgynevezett NEK (Nemzeti Egységes Kártyarendszer) adatlapot.
RÉSZLETEK

Szentgyörgyi Péter - Nagy Tamás © 2022.

Frissítve: 2022.09.21.